Vissza a kereséshez

ZIROM SA

AktívÁFA-regisztrált

ZIROM SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Giurgiu. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 57.266.884 lei și un profit net de 1.720.001 lei cu 146 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1291005 · Pénzügyi egészség

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Giurgiu #32CAEN 2445 #2

Általános információk

NévZIROM SA
CUI1291005
CégjegyzékszámJ1991000079527
CímSos. SLOBOZIEI, KM.4, Municipiul Giurgiu, Giurgiu
Fő CAEN-kód2445
Bejegyzés dátuma15/03/1991
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TEAU ION TONIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

57,3 M RON

vs 51,2 M RON

≈ 11,4 M €

Profit net (2025)

1,72 M RON

vs 877 E RON

≈ 341 E €

Capitaluri proprii (2025)

42,4 M RON

vs 40,6 M RON

≈ 8,41 M €

Angajați (2025)

146
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
57 266 884
≈ 11,4 M €
1 720 001
≈ 341 E €
146
2024
51 222 087
≈ 10,3 M €
877 203
≈ 176 E €
134
2023
40 588 941
≈ 8,21 M €
557 393
≈ 113 E €
132
2022
44 926 609
≈ 9,11 M €
1 511 285
≈ 306 E €
126
2021
24 624 444
≈ 5 M €
-8 239 466
≈ -1,67 M €
120
2020
30 344 151
≈ 6,27 M €
-4 933 952
≈ -1,02 M €
122
2019
33 772 312
≈ 7,12 M €
-7 548 256
≈ -1,59 M €
148
2018
34 439 309
≈ 7,4 M €
-3 525 951
≈ -758 E €
159
2017
31 608 254
≈ 6,92 M €
-5 223 730
≈ -1,14 M €
147
2016
18 911 581
≈ 4,21 M €
-8 008 354
≈ -1,78 M €
124
2015
11 466 861
≈ 2,58 M €
-7 745 768
≈ -1,74 M €
126
2014
4 927 451
≈ 1,11 M €
-7 394 408
≈ -1,66 M €
129
2013
25 168 599
≈ 5,7 M €
457 619
≈ 104 E €
114
2012
7 470 921
≈ 1,68 M €
-4 955 601
≈ -1,11 M €
124

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

4,1%

Likviditási mutató

1,92

Eszközforgási sebesség

1

Árbevétel / alkalmazott

392 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1994-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZIROM SA după CUI?

Cauți CUI 1291005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZIROM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZIROM SA?

Datele de facturare sunt denumirea ZIROM SA, CUI 1291005, nr. Reg. Com. J1991000079527, sediu Municipiul Giurgiu, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZIROM SA în 2025?

ZIROM SA (CUI 1291005) a avut o marjă de profit net de 3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).