Vissza a kereséshez

MORFINEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

MORFINEX SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 378.724 lei și un profit net de 210.292 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 11708186 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #9551CAEN 6920 #2816

Általános információk

NévMORFINEX SRL
CUI11708186
CégjegyzékszámJ08/74/1999
CímPRIMĂVERII, 327, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov
Fő CAEN-kód6920
Engedélyezett CAEN-kódok69207022
Bejegyzés dátuma21/01/1999
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MORAR MATEIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

379 E RON

vs 300 E RON

≈ 75,2 E €

Profit net (2025)

210 E RON

vs 114 E RON

≈ 41,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

211 E RON

vs 114 E RON

≈ 41,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
378 724
≈ 75,2 E €
210 292
≈ 41,7 E €
1
2024
299 875
≈ 60,3 E €
113 600
≈ 22,8 E €
1
2023
263 529
≈ 53,3 E €
151 977
≈ 30,7 E €
1
2022
261 851
≈ 53,1 E €
161 250
≈ 32,7 E €
1
2021
323 856
≈ 65,8 E €
188 259
≈ 38,3 E €
1
2020
255 263
≈ 52,8 E €
97 646
≈ 20,2 E €
1
2019
285 205
≈ 60,1 E €
114 915
≈ 24,2 E €
1
2018
427 832
≈ 91,9 E €
234 056
≈ 50,3 E €
1
2017
336 884
≈ 73,7 E €
137 418
≈ 30,1 E €
1
2016
347 662
≈ 77,4 E €
71 812
≈ 16 E €
—
2015
286 246
≈ 64,4 E €
31 689
≈ 7,13 E €
—
2014
288 505
≈ 64,9 E €
107 608
≈ 24,2 E €
1
2013
248 936
≈ 56,3 E €
102 707
≈ 23,2 E €
1
2012
376 689
≈ 84,5 E €
219 315
≈ 49,2 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

55,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,64

Eszközforgási sebesség

0,81

Árbevétel / alkalmazott

379 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1999-05-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MORFINEX SRL după CUI?

Cauți CUI 11708186. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MORFINEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MORFINEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MORFINEX SRL, CUI 11708186, nr. Reg. Com. J08/74/1999, sediu Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MORFINEX SRL în 2025?

MORFINEX SRL (CUI 11708186) a avut o marjă de profit net de 55,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).