Vissza a kereséshez

HL BRAND SRL

AktívÁFA-regisztrált

HL BRAND SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 451.443 lei și un profit net de 263.382 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 11581448 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #3960CAEN 7311 #4410

Általános információk

NévHL BRAND SRL
CUI11581448
CégjegyzékszámJ1999000210207
CímStr. CARPATI, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód7311
Engedélyezett CAEN-kódok731173129020
Bejegyzés dátuma18/03/1999
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ANDRICA CIPRIANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

309 E RON

vs 451 E RON

≈ 61,3 E €

Profit net (2025)

127 E RON

vs 263 E RON

≈ 25,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

127 E RON

vs 264 E RON

≈ 25,2 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
308 906
≈ 61,3 E €
126 977
≈ 25,2 E €
1
2024
451 443
≈ 90,7 E €
263 382
≈ 52,9 E €
1
2023
406 767
≈ 82,2 E €
197 169
≈ 39,9 E €
1
2022
194 465
≈ 39,4 E €
92 101
≈ 18,7 E €
1
2021
158 178
≈ 32,1 E €
36 511
≈ 7,42 E €
1
2020
89 861
≈ 18,6 E €
4892
≈ 1,01 E €
1
2019
218 050
≈ 46 E €
157 058
≈ 33,1 E €
1
2018
180 230
≈ 38,7 E €
117 963
≈ 25,3 E €
1
2017
128 947
≈ 28,2 E €
64 363
≈ 14,1 E €
—
2016
173 159
≈ 38,6 E €
86 687
≈ 19,3 E €
—
2015
97 209
≈ 21,9 E €
33 266
≈ 7,48 E €
—
2014
82 125
≈ 18,5 E €
22 949
≈ 5,16 E €
—
2013
91 019
≈ 20,6 E €
29 860
≈ 6,76 E €
—
2012
43 183
≈ 9,69 E €
-15 583
≈ -3,5 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

41,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

1,51

Eszközforgási sebesség

1,06

Árbevétel / alkalmazott

309 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HL BRAND SRL după CUI?

Cauți CUI 11581448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HL BRAND SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HL BRAND SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HL BRAND SRL, CUI 11581448, nr. Reg. Com. J1999000210207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HL BRAND SRL în 2025?

HL BRAND SRL (CUI 11581448) a avut o marjă de profit net de 41,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).