Vissza a kereséshez

UNICOM SA

AktívÁFA-regisztrált

UNICOM SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Buzău. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.722.747 lei și profitul net a fost de 1.386.619 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1154490 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #1110CAEN 6820 #1142

Általános információk

NévUNICOM SA
CUI1154490
CégjegyzékszámJ1991000061102
CímB-dul UNIRII, Municipiul Buzău, Buzău
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok68116820
Bejegyzés dátuma22/01/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PRIPA ALEXANDRUadministrator
IONEAŢĂ ION SORINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,72 M RON

vs 2,63 M RON

≈ 540 E €

Profit net (2025)

1,39 M RON

vs 1,33 M RON

≈ 275 E €

Capitaluri proprii (2025)

17,1 M RON

vs 17 M RON

≈ 3,4 M €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 722 747
≈ 540 E €
1 386 619
≈ 275 E €
4
2024
2 629 555
≈ 529 E €
1 334 223
≈ 268 E €
1
2023
2 431 079
≈ 491 E €
1 196 539
≈ 242 E €
—
2022
2 264 198
≈ 459 E €
1 481 630
≈ 300 E €
—
2021
2 165 326
≈ 440 E €
1 364 020
≈ 277 E €
—
2020
2 055 597
≈ 425 E €
1 324 074
≈ 274 E €
—
2019
1 849 690
≈ 390 E €
1 027 764
≈ 217 E €
2
2018
1 608 475
≈ 346 E €
-1 304 698
≈ -280 E €
2
2017
1 707 375
≈ 374 E €
4 268 629
≈ 934 E €
1
2016
1 698 938
≈ 378 E €
2 208 146
≈ 492 E €
1
2015
1 850 389
≈ 416 E €
1 095 957
≈ 247 E €
1
2014
1 737 831
≈ 391 E €
903 741
≈ 203 E €
2
2013
1 846 286
≈ 418 E €
929 196
≈ 210 E €
2
2012
1 727 430
≈ 388 E €
856 343
≈ 192 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

50,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

8,1%

Likviditási mutató

4,66

Eszközforgási sebesség

0,15

Árbevétel / alkalmazott

681 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1995-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNICOM SA după CUI?

Cauți CUI 1154490. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNICOM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNICOM SA?

Datele de facturare sunt denumirea UNICOM SA, CUI 1154490, nr. Reg. Com. J1991000061102, sediu Municipiul Buzău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNICOM SA în 2025?

UNICOM SA (CUI 1154490) a avut o marjă de profit net de 50,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).