Vissza a kereséshez

SAVA TECHNOLOGIES SRL

AktívÁFA-regisztrált

SAVA TECHNOLOGIES SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 11309967 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #11420CAEN 6210 #3555

Általános információk

NévSAVA TECHNOLOGIES SRL
CUI11309967
CégjegyzékszámJ1998001359357
CímCONSTANTIN OLĂNESCU, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6210
Bejegyzés dátuma21/12/1998
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HORJE BOGDANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

414 E RON

vs 398 E RON

≈ 82,2 E €

Profit net (2025)

231 E RON

vs 248 E RON

≈ 45,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

231 E RON

vs 248 E RON

≈ 45,9 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
413 939
≈ 82,2 E €
230 725
≈ 45,8 E €
1
2024
398 044
≈ 80 E €
247 822
≈ 49,8 E €
1
2023
342 371
≈ 69,2 E €
200 604
≈ 40,6 E €
2
2022
294 799
≈ 59,8 E €
154 642
≈ 31,4 E €
2
2021
333 928
≈ 67,9 E €
182 549
≈ 37,1 E €
2
2020
334 164
≈ 69,1 E €
181 276
≈ 37,5 E €
2
2019
469 127
≈ 98,9 E €
42 127
≈ 8,88 E €
3
2018
603 981
≈ 130 E €
32 670
≈ 7,02 E €
4
2017
705 504
≈ 154 E €
87 428
≈ 19,1 E €
6
2016
671 609
≈ 150 E €
-40 836
≈ -9,09 E €
5
2015
712 436
≈ 160 E €
87 241
≈ 19,6 E €
4
2014
625 004
≈ 141 E €
64 228
≈ 14,5 E €
4
2013
572 834
≈ 130 E €
102 750
≈ 23,3 E €
3
2012
563 591
≈ 126 E €
78 901
≈ 17,7 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

55,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

2,98

Eszközforgási sebesség

1,34

Árbevétel / alkalmazott

414 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1999-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVA TECHNOLOGIES SRL după CUI?

Cauți CUI 11309967. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVA TECHNOLOGIES SRL, CUI 11309967, nr. Reg. Com. J1998001359357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVA TECHNOLOGIES SRL în 2025?

SAVA TECHNOLOGIES SRL (CUI 11309967) a avut o marjă de profit net de 55,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).