Vissza a kereséshez

EPRUBETA FARM SRL

AktívÁFA-regisztrált

EPRUBETA FARM SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în sat Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.316.467 lei și un profit net de 1.009.633 lei cu 8 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 11171693 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #494CAEN 4646 #413

Általános információk

NévEPRUBETA FARM SRL
CUI11171693
CégjegyzékszámJ1998000658101
CímPRINCIPALĂ, 72, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Fő CAEN-kód4646
Bejegyzés dátuma12/11/1998
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BOTEA IONadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,32 M RON

vs 6,66 M RON

≈ 1,45 M €

Profit net (2025)

1,01 M RON

vs 1,04 M RON

≈ 200 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,99 M RON

vs 5,32 M RON

≈ 594 E €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 316 467
≈ 1,45 M €
1 009 633
≈ 200 E €
8
2024
6 661 965
≈ 1,34 M €
1 040 074
≈ 209 E €
8
2023
6 877 867
≈ 1,39 M €
1 222 793
≈ 247 E €
8
2022
6 542 961
≈ 1,33 M €
1 131 615
≈ 229 E €
8
2020
7 898 118
≈ 1,63 M €
2 047 881
≈ 423 E €
9
2019
5 067 975
≈ 1,07 M €
842 210
≈ 177 E €
9
2018
4 655 596
≈ 1 M €
729 641
≈ 157 E €
9
2017
4 625 669
≈ 1,01 M €
808 474
≈ 177 E €
8
2016
3 985 170
≈ 887 E €
723 721
≈ 161 E €
8
2015
3 485 620
≈ 784 E €
553 709
≈ 125 E €
8
2014
3 250 023
≈ 731 E €
549 644
≈ 124 E €
8
2013
2 934 881
≈ 664 E €
420 450
≈ 95,1 E €
9
2012
3 082 340
≈ 692 E €
475 843
≈ 107 E €
10
2021Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

33,7%

Likviditási mutató

2,08

Eszközforgási sebesség

1,34

Árbevétel / alkalmazott

915 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-11-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EPRUBETA FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 11171693. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EPRUBETA FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EPRUBETA FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EPRUBETA FARM SRL, CUI 11171693, nr. Reg. Com. J1998000658101, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EPRUBETA FARM SRL în 2025?

EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693) a avut o marjă de profit net de 13,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).