Vissza a kereséshez

PROSERV SRL

AktívÁFA-regisztrált

PROSERV SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Brașov. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 281.878 lei și un profit net de 92.428 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1088516 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #11997CAEN 8299 #3679

Általános információk

NévPROSERV SRL
CUI1088516
CégjegyzékszámJ1991001179080
CímStr. MESTECANIS, 3, Municipiul Braşov, Braşov
Fő CAEN-kód8299
Bejegyzés dátuma24/07/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ITU IOANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

272 E RON

vs 282 E RON

≈ 54,1 E €

Profit net (2025)

71,8 E RON

vs 92,4 E RON

≈ 14,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

103 E RON

vs 104 E RON

≈ 20,4 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
272 340
≈ 54,1 E €
71 784
≈ 14,2 E €
1
2024
281 878
≈ 56,7 E €
92 428
≈ 18,6 E €
1
2023
292 308
≈ 59,1 E €
127 723
≈ 25,8 E €
1
2022
267 250
≈ 54,2 E €
142 517
≈ 28,9 E €
1
2021
342 605
≈ 69,6 E €
170 910
≈ 34,7 E €
—
2020
239 317
≈ 49,5 E €
85 517
≈ 17,7 E €
1
2019
367 668
≈ 77,5 E €
137 057
≈ 28,9 E €
1
2018
333 225
≈ 71,6 E €
116 541
≈ 25 E €
1
2017
291 988
≈ 63,9 E €
85 898
≈ 18,8 E €
2
2016
304 570
≈ 67,8 E €
100 595
≈ 22,4 E €
—
2015
333 066
≈ 74,9 E €
66 358
≈ 14,9 E €
2
2014
331 713
≈ 74,6 E €
112 043
≈ 25,2 E €
2
2013
253 173
≈ 57,3 E €
65 760
≈ 14,9 E €
3
2012
220 553
≈ 49,5 E €
34 231
≈ 7,68 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

26,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

70%

Likviditási mutató

1,89

Eszközforgási sebesség

1,99

Árbevétel / alkalmazott

272 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROSERV SRL după CUI?

Cauți CUI 1088516. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROSERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROSERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROSERV SRL, CUI 1088516, nr. Reg. Com. J1991001179080, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROSERV SRL în 2025?

PROSERV SRL (CUI 1088516) a avut o marjă de profit net de 26,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).