URBAN CONSTRUCT SA
URBAN CONSTRUCT SA este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 450.299 lei și un profit net de 2467 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 10789816 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Hunedoara #3062CAEN 4120 #9450
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
450 E RON
≈ 89,4 E €
Profit net (2025)
2,47 E RON
≈ 490 €
Capitaluri proprii (2025)
289 E RON
≈ 57,4 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 450 299 ≈ 89,4 E € | 2467 ≈ 490 € | 6 |
| 2024 | 421 138 ≈ 84,7 E € | -48 242 ≈ -9,7 E € | 6 |
| 2023 | 304 786 ≈ 61,6 E € | -14 335 ≈ -2,9 E € | 5 |
| 2022 | 286 495 ≈ 58,1 E € | -65 462 ≈ -13,3 E € | 6 |
| 2021 | 344 430 ≈ 70 E € | 29 382 ≈ 5,97 E € | 6 |
| 2020 | 323 373 ≈ 66,9 E € | 58 412 ≈ 12,1 E € | 5 |
| 2019 | 299 059 ≈ 63 E € | 25 733 ≈ 5,42 E € | 5 |
| 2018 | 261 895 ≈ 56,3 E € | -17 094 ≈ -3,67 E € | 7 |
| 2017 | 257 164 ≈ 56,3 E € | 611 ≈ 134 € | 8 |
| 2016 | 279 623 ≈ 62,3 E € | 8849 ≈ 1,97 E € | 8 |
| 2015 | 245 518 ≈ 55,2 E € | 304 ≈ 68,4 € | 8 |
| 2014 | 214 674 ≈ 48,3 E € | -51 039 ≈ -11,5 E € | 9 |
| 2013 | 245 138 ≈ 55,5 E € | -42 489 ≈ -9,62 E € | 9 |
| 2012 | 199 213 ≈ 44,7 E € | -52 765 ≈ -11,8 E € | 9 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
0,5%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
0,9%
Likviditási mutató
0,2
Eszközforgási sebesség
0,72
Árbevétel / alkalmazott
75 E RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- ANA PLUS IMPORT - EXPORT SRL
Közös ügyvezető: MUTULESCU VALERIA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1998-07-16 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma URBAN CONSTRUCT SA după CUI?
Cauți CUI 10789816. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru URBAN CONSTRUCT SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru URBAN CONSTRUCT SA?
Datele de facturare sunt denumirea URBAN CONSTRUCT SA, CUI 10789816, nr. Reg. Com. J1998000535206, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are URBAN CONSTRUCT SA în 2025?
URBAN CONSTRUCT SA (CUI 10789816) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).