Vissza a kereséshez

DRENCO STAR SRL

Aktív

DRENCO STAR SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 10711060 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #15102CAEN 4120 #12546

Általános információk

NévDRENCO STAR SRL
CUI10711060
CégjegyzékszámJ1998000657357
CímAleea CITADELEI, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok4322432471127499
Bejegyzés dátuma17/06/1998
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GIURA ILIE-DANIELadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

274 E RON

vs 258 E RON

≈ 54,5 E €

Profit net (2025)

236 E RON

vs 209 E RON

≈ 46,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

35,8 E RON

vs 210 E RON

≈ 7,11 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
274 494
≈ 54,5 E €
236 362
≈ 46,9 E €
1
2024
257 658
≈ 51,8 E €
209 495
≈ 42,1 E €
1
2023
216 449
≈ 43,8 E €
178 482
≈ 36,1 E €
1
2022
180 184
≈ 36,5 E €
149 687
≈ 30,4 E €
1
2021
150 808
≈ 30,6 E €
118 744
≈ 24,1 E €
1
2020
167 570
≈ 34,6 E €
143 332
≈ 29,6 E €
1
2019
210 605
≈ 44,4 E €
177 547
≈ 37,4 E €
1
2018
130 090
≈ 28 E €
112 988
≈ 24,3 E €
1
2017
31 723
≈ 6,94 E €
24 338
≈ 5,33 E €
—
2016
4684
≈ 1,04 E €
-258
≈ -57,5 €
1
2015
2580
≈ 580 €
-1385
≈ -312 €
1
2014
5492
≈ 1,24 E €
-503
≈ -113 €
1
2013
5850
≈ 1,32 E €
3276
≈ 741 €
3
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

86,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

659,4%

Likviditási mutató

3,5

Eszközforgási sebesség

5,47

Árbevétel / alkalmazott

274 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2013-04-252013-07-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1998-06-242010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DRENCO STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 10711060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DRENCO STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DRENCO STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DRENCO STAR SRL, CUI 10711060, nr. Reg. Com. J1998000657357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DRENCO STAR SRL în 2025?

DRENCO STAR SRL (CUI 10711060) a avut o marjă de profit net de 86,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).