Vissza a kereséshez

COMALEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

COMALEX SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Reșița. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.211.312 lei și un profit net de 216.726 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1056735 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Caraș-Severin #1059CAEN 9329 #363

Általános információk

NévCOMALEX SRL
CUI1056735
CégjegyzékszámJ1991000713117
CímStr. PRIMAVERII, 3-5, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Fő CAEN-kód9329
Bejegyzés dátuma24/09/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 E RON

vs 1,21 M RON

≈ 186 E €

Profit net (2025)

142 E RON

vs 217 E RON

≈ 28,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

826 E RON

vs 684 E RON

≈ 164 E €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938 042
≈ 186 E €
142 250
≈ 28,2 E €
5
2024
1 211 312
≈ 243 E €
216 726
≈ 43,6 E €
6
2023
1 567 718
≈ 317 E €
445 535
≈ 90,1 E €
7
2022
1 447 812
≈ 294 E €
671 570
≈ 136 E €
9
2021
1 157 491
≈ 235 E €
449 235
≈ 91,3 E €
6
2020
687 751
≈ 142 E €
31 672
≈ 6,55 E €
7
2019
1 591 508
≈ 335 E €
467 930
≈ 98,6 E €
11
2018
1 425 183
≈ 306 E €
321 504
≈ 69,1 E €
11
2017
1 531 627
≈ 335 E €
240 835
≈ 52,7 E €
13
2016
1 213 951
≈ 270 E €
88 646
≈ 19,7 E €
15
2015
1 413 426
≈ 318 E €
313 531
≈ 70,5 E €
15
2014
933 927
≈ 210 E €
-7912
≈ -1,78 E €
12
2013
915 083
≈ 207 E €
39 655
≈ 8,97 E €
12
2012
1 072 671
≈ 241 E €
69 822
≈ 15,7 E €
11

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

15,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,2%

Likviditási mutató

0,17

Eszközforgási sebesség

0,44

Árbevétel / alkalmazott

188 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1996-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMALEX SRL după CUI?

Cauți CUI 1056735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMALEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMALEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMALEX SRL, CUI 1056735, nr. Reg. Com. J1991000713117, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMALEX SRL în 2025?

COMALEX SRL (CUI 1056735) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).