Vissza a kereséshez

CEMAR SERVICE SRL

Aktív

CEMAR SERVICE SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în municipiul Iași. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 275.477 lei și profitul net este de 126.554 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 10089502 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Iași #12358CAEN 6820 #6324

Általános információk

NévCEMAR SERVICE SRL
CUI10089502
CégjegyzékszámJ1997001485222
CímBACINSCHI, 3, Municipiul Iaşi, Iaşi
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma18/12/1997
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MITESCU DANadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

275 E RON

vs 260 E RON

≈ 54,7 E €

Profit net (2025)

127 E RON

vs 157 E RON

≈ 25,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

241 E RON

vs 466 E RON

≈ 47,9 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
275 477
≈ 54,7 E €
126 554
≈ 25,1 E €
0
2024
259 645
≈ 52,2 E €
157 402
≈ 31,6 E €
—
2023
274 226
≈ 55,4 E €
120 915
≈ 24,4 E €
0
2022
269 950
≈ 54,7 E €
73 308
≈ 14,9 E €
0
2021
230 558
≈ 46,9 E €
130 021
≈ 26,4 E €
0
2020
201 556
≈ 41,7 E €
148 199
≈ 30,6 E €
0
2019
239 431
≈ 50,5 E €
116 167
≈ 24,5 E €
—
2018
160 445
≈ 34,5 E €
14 712
≈ 3,16 E €
—
2017
193 343
≈ 42,3 E €
101 758
≈ 22,3 E €
0
2016
175 125
≈ 39 E €
90 988
≈ 20,3 E €
—
2015
177 940
≈ 40 E €
102 473
≈ 23,1 E €
—
2014
159 061
≈ 35,8 E €
102 800
≈ 23,1 E €
—
2013
141 067
≈ 31,9 E €
71 192
≈ 16,1 E €
—
2012
142 024
≈ 31,9 E €
39 652
≈ 8,9 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

45,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

52,4%

Likviditási mutató

1,33

Eszközforgási sebesség

0,41

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-02-012009-02-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1998-01-132002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CEMAR SERVICE SRL după CUI?

Cauți CUI 10089502. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CEMAR SERVICE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CEMAR SERVICE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CEMAR SERVICE SRL, CUI 10089502, nr. Reg. Com. J1997001485222, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CEMAR SERVICE SRL în 2025?

CEMAR SERVICE SRL (CUI 10089502) a avut o marjă de profit net de 45,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).