Vissza a kereséshez

PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL

AktívÁFA-regisztrált

Protecția Solului și a Rezervoarelor - PSR SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în satul Sânpetru, județul Brașov. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.659.311 lei și un profit net de 380.016 lei cu 20 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 10010052 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #2021CAEN 5590 #48

Általános információk

NévPROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL
CUI10010052
CégjegyzékszámJ1997001617083
CímREPUBLICII, 134, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov
Fő CAEN-kód5590
Bejegyzés dátuma19/11/1997
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BIELMANN VIORICAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,66 M RON

vs 3,62 M RON

≈ 726 E €

Profit net (2025)

380 E RON

vs 696 E RON

≈ 75,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

6,23 M RON

vs 6,99 M RON

≈ 1,24 M €

Angajați (2025)

20
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 659 311
≈ 726 E €
380 016
≈ 75,4 E €
20
2024
3 620 849
≈ 728 E €
695 968
≈ 140 E €
19
2023
3 528 389
≈ 713 E €
1 238 694
≈ 250 E €
18
2022
3 505 370
≈ 711 E €
1 015 742
≈ 206 E €
15
2021
2 862 478
≈ 582 E €
1 162 650
≈ 236 E €
13
2020
1 825 878
≈ 377 E €
490 793
≈ 101 E €
15
2019
2 484 014
≈ 523 E €
720 155
≈ 152 E €
21
2018
2 083 038
≈ 448 E €
528 595
≈ 114 E €
21
2017
1 840 608
≈ 403 E €
352 199
≈ 77,1 E €
19
2016
1 741 287
≈ 388 E €
237 851
≈ 53 E €
19
2015
1 355 758
≈ 305 E €
92 005
≈ 20,7 E €
18
2014
1 176 074
≈ 265 E €
142 527
≈ 32,1 E €
16
2013
1 355 065
≈ 307 E €
297 224
≈ 67,3 E €
14
2012
1 213 101
≈ 272 E €
178 113
≈ 40 E €
16

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

10,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

6,1%

Likviditási mutató

1,49

Eszközforgási sebesség

0,55

Árbevétel / alkalmazott

183 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-12-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL după CUI?

Cauți CUI 10010052. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL, CUI 10010052, nr. Reg. Com. J1997001617083, sediu Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL în 2025?

PROTECTIA SOLULUI SI A REZERVOARELOR - PSR SRL (CUI 10010052) a avut o marjă de profit net de 10,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).