DECO CENTER SRL
DECO CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 35.617.780 lei și un profit net de 1.532.897 lei cu 109 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC
CUI: 8065242 · Οικονομική υγεία
Κατάταξη 2025: Cluj #493CAEN 4641 #4
Γενικές Πληροφορίες
Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!
Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.
Δωρεάν με τη διεκδίκηση
Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι
Πηγή: ONRCΦΠΑ
Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ
Κατάσταση ONRC
Funcțiune
Κατάσταση
Ενεργός φορολογούμενος
Διαχωρισμός ΦΠΑ
Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
35,6 εκ. RON
≈ 7,07 εκ. €
Profit net (2025)
1,53 εκ. RON
≈ 304 χιλ. €
Capitaluri proprii (2025)
12,5 εκ. RON
≈ 2,49 εκ. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35.617.780 ≈ 7,07 εκ. € | 1.532.897 ≈ 304 χιλ. € | 109 |
| 2024 | 36.689.689 ≈ 7,38 εκ. € | 1.133.611 ≈ 228 χιλ. € | 104 |
| 2023 | 36.177.492 ≈ 7,31 εκ. € | 1.465.367 ≈ 296 χιλ. € | 105 |
| 2022 | 38.591.849 ≈ 7,83 εκ. € | 2.109.940 ≈ 428 χιλ. € | 118 |
| 2021 | 40.228.875 ≈ 8,18 εκ. € | 3.774.438 ≈ 767 χιλ. € | 120 |
| 2020 | 34.342.015 ≈ 7,1 εκ. € | 2.935.931 ≈ 607 χιλ. € | 111 |
| 2019 | 34.823.430 ≈ 7,34 εκ. € | 2.347.870 ≈ 495 χιλ. € | 110 |
| 2018 | 30.372.822 ≈ 6,53 εκ. € | 2.829.022 ≈ 608 χιλ. € | 108 |
| 2017 | 25.844.538 ≈ 5,66 εκ. € | 2.298.271 ≈ 503 χιλ. € | 105 |
| 2016 | 23.303.737 ≈ 5,19 εκ. € | 1.954.402 ≈ 435 χιλ. € | 97 |
| 2015 | 18.586.879 ≈ 4,18 εκ. € | 1.072.585 ≈ 241 χιλ. € | 95 |
| 2014 | 13.963.547 ≈ 3,14 εκ. € | 482.060 ≈ 108 χιλ. € | 96 |
| 2013 | 14.295.785 ≈ 3,24 εκ. € | 485.854 ≈ 110 χιλ. € | 105 |
| 2012 | 15.038.737 ≈ 3,37 εκ. € | 521.340 ≈ 117 χιλ. € | 111 |
Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025
Περιθώριο καθαρού κέρδους
4,3%
Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)
12,2%
Δείκτης άμεσης ρευστότητας
1,81
Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού
1,42
Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο
327 χιλ. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Ίδια διεύθυνση
Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές
- DECO DAYS S.R.L.
Κοινός διαχειριστής: GÜNDISCH ZOLTÁN
- LAMAJOLE S.R.L.
Κοινός διαχειριστής: GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.
Κοινός διαχειριστής: GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA PRO SRL
Κοινός διαχειριστής: GÜNDISCH ZOLTÁN
Περίοδοι ΦΠΑ
| Από | Έως | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| 1996-01-29 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma DECO CENTER SRL după CUI?
Cauți CUI 8065242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECO CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DECO CENTER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DECO CENTER SRL, CUI 8065242, nr. Reg. Com. J1994003626127, sediu Comuna Savadisla, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DECO CENTER SRL în 2025?
DECO CENTER SRL (CUI 8065242) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).