Επιστροφή στην αναζήτηση

DRUMURI SI PODURI COVASNA SA

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

DRUMURI SI PODURI COVASNA SA este o firmă înființată în anul 1998 cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 59.346.643 lei și un profit net de 688.918 lei cu 111 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 7028793 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Covasna #40CAEN 4211 #137

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαDRUMURI SI PODURI COVASNA SA
CUI7028793
Αριθμός εγγραφήςJ1998000248140
ΔιεύθυνσηRECOLTEI, 3, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Κύριος κωδικός CAEN4211
Ημερομηνία εγγραφής12/10/1998
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Covasna
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
COVACIU ŞTEFAN-DANadministrator
GERGELY GYÖRGYadministrator
TÖRÖK SÁNDORadministrator
FEJÉR LÓRÁNTreprezentant al persoanei juridice

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

46,9 εκ. RON

vs 59,3 εκ. RON

≈ 9,32 εκ. €

Profit net (2025)

5,23 εκ. RON

vs 689 χιλ. RON

≈ 1,04 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

87,6 εκ. RON

vs 81,5 εκ. RON

≈ 17,4 εκ. €

Angajați (2025)

107
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
46.947.338
≈ 9,32 εκ. €
5.230.379
≈ 1,04 εκ. €
107
2024
59.346.643
≈ 11,9 εκ. €
688.918
≈ 138 χιλ. €
111
2023
64.310.428
≈ 13 εκ. €
631.945
≈ 128 χιλ. €
111
2022
56.063.078
≈ 11,4 εκ. €
-1.374.819
≈ -279 χιλ. €
109
2021
42.203.280
≈ 8,58 εκ. €
-6.752.680
≈ -1,37 εκ. €
113
2020
22.013.930
≈ 4,55 εκ. €
1.552.606
≈ 321 χιλ. €
105
2019
26.058.061
≈ 5,49 εκ. €
3.278.713
≈ 691 χιλ. €
82
2018
11.900.235
≈ 2,56 εκ. €
1.019
≈ 219 €
74
2017
11.551.707
≈ 2,53 εκ. €
7.631
≈ 1,67 χιλ. €
76
2016
15.189.419
≈ 3,38 εκ. €
1.334.543
≈ 297 χιλ. €
77
2015
35.270.176
≈ 7,93 εκ. €
3.698.184
≈ 832 χιλ. €
78
2014
15.943.336
≈ 3,59 εκ. €
98.378
≈ 22,1 χιλ. €
74
2013
12.989.834
≈ 2,94 εκ. €
10.567
≈ 2,39 χιλ. €
76
2012
13.682.197
≈ 3,07 εκ. €
7.138
≈ 1,6 χιλ. €
94

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

11,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

6%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,85

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,42

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

439 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1995-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DRUMURI SI PODURI COVASNA SA după CUI?

Cauți CUI 7028793. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DRUMURI SI PODURI COVASNA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DRUMURI SI PODURI COVASNA SA?

Datele de facturare sunt denumirea DRUMURI SI PODURI COVASNA SA, CUI 7028793, nr. Reg. Com. J1998000248140, sediu Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DRUMURI SI PODURI COVASNA SA în 2025?

DRUMURI SI PODURI COVASNA SA (CUI 7028793) a avut o marjă de profit net de 11,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).