Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ROMCOLOR 2000 SA este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Copăceni, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.628.399 lei și un profit net de 19.951.115 lei cu 111 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 6717137 · Οικονομική υγεία

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Ilfov #145CAEN 2226 #8

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαROMCOLOR 2000 SA
CUI6717137
Αριθμός εγγραφήςJ2011000986236
Διεύθυνση STR INTRAREA SALCAMULUI, 1, Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov
Κύριος κωδικός CAEN2226
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN222935114612467546765210
Ημερομηνία εγγραφής12/04/2011
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ŢONESCU FLORINadministrator
VALERGAKIS GEORGEadministrator
LEMPIDAKIS MICHAILadministrator
IOANNIS MELASadministrator
SCHWARTZ DĂNUȚreprezentant al persoanei juridice

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

183 εκ. RON

vs 188 εκ. RON

≈ 36,2 εκ. €

Profit net (2025)

20 εκ. RON

vs 18,2 εκ. RON

≈ 3,96 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

167 εκ. RON

vs 162 εκ. RON

≈ 33,1 εκ. €

Angajați (2025)

111
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182.628.399
≈ 36,2 εκ. €
19.951.115
≈ 3,96 εκ. €
111
2024
188.447.096
≈ 37,9 εκ. €
18.180.842
≈ 3,65 εκ. €
111
2023
183.415.422
≈ 37,1 εκ. €
18.897.824
≈ 3,82 εκ. €
104
2022
218.672.283
≈ 44,3 εκ. €
25.206.423
≈ 5,11 εκ. €
100
2021
180.519.856
≈ 36,7 εκ. €
24.908.269
≈ 5,06 εκ. €
102
2020
131.433.915
≈ 27,2 εκ. €
18.761.230
≈ 3,88 εκ. €
101
2019
114.958.791
≈ 24,2 εκ. €
11.110.872
≈ 2,34 εκ. €
93
2018
110.901.827
≈ 23,8 εκ. €
8.164.366
≈ 1,75 εκ. €
92
2017
105.087.299
≈ 23 εκ. €
10.050.768
≈ 2,2 εκ. €
88
2016
93.567.150
≈ 20,8 εκ. €
10.565.185
≈ 2,35 εκ. €
83
2015
75.041.775
≈ 16,9 εκ. €
8.449.147
≈ 1,9 εκ. €
82
2014
72.429.301
≈ 16,3 εκ. €
7.755.011
≈ 1,74 εκ. €
78
2013
67.650.493
≈ 15,3 εκ. €
6.041.573
≈ 1,37 εκ. €
75
2012
59.495.737
≈ 13,4 εκ. €
4.861.046
≈ 1,09 εκ. €
69

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

10,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

12%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

6,63

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,97

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,65 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1994-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMCOLOR 2000 SA după CUI?

Cauți CUI 6717137. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCOLOR 2000 SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMCOLOR 2000 SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROMCOLOR 2000 SA, CUI 6717137, nr. Reg. Com. J2011000986236, sediu Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMCOLOR 2000 SA în 2025?

ROMCOLOR 2000 SA (CUI 6717137) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).