Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

POINT RO SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Municipiul Oradea, Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 70.200 lei și un profit net de 10.977 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 6618249 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Bihor #18246CAEN 7311 #9119

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPOINT RO SRL
CUI6618249
Αριθμός εγγραφήςJ1994004737053
ΔιεύθυνσηTRAIAN, 17, Municipiul Oradea, Bihor
Κύριος κωδικός CAEN6820
Ημερομηνία εγγραφής16/12/1994
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
GOGA DANIELAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

70,2 χιλ. RON

vs 70,2 χιλ. RON

≈ 13,9 χιλ. €

Profit net (2025)

13 χιλ. RON

vs 11 χιλ. RON

≈ 2,58 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

250 χιλ. RON

vs 237 χιλ. RON

≈ 49,6 χιλ. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
70.200
≈ 13,9 χιλ. €
12.984
≈ 2,58 χιλ. €
0
2024
70.200
≈ 14,1 χιλ. €
10.977
≈ 2,21 χιλ. €
—
2023
70.200
≈ 14,2 χιλ. €
23.397
≈ 4,73 χιλ. €
—
2022
70.200
≈ 14,2 χιλ. €
46.556
≈ 9,44 χιλ. €
—
2021
66.066
≈ 13,4 χιλ. €
49.984
≈ 10,2 χιλ. €
—
2020
63.046
≈ 13 χιλ. €
10.819
≈ 2,24 χιλ. €
—
2019
60.478
≈ 12,7 χιλ. €
19.012
≈ 4,01 χιλ. €
—
2018
66.581
≈ 14,3 χιλ. €
38.476
≈ 8,27 χιλ. €
—
2017
65.311
≈ 14,3 χιλ. €
106.466
≈ 23,3 χιλ. €
0
2016
61.968
≈ 13,8 χιλ. €
20.035
≈ 4,46 χιλ. €
—
2015
36.018
≈ 8,1 χιλ. €
7.026
≈ 1,58 χιλ. €
—
2014
61.208
≈ 13,8 χιλ. €
8.668
≈ 1,95 χιλ. €
1
2013
38.424
≈ 8,7 χιλ. €
-29.824
≈ -6,75 χιλ. €
1
2012
19.565
≈ 4,39 χιλ. €
-30.365
≈ -6,81 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

18,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

5,2%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,1

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,16

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1997-09-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma POINT RO SRL după CUI?

Cauți CUI 6618249. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POINT RO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POINT RO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POINT RO SRL, CUI 6618249, nr. Reg. Com. J1994004737053, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POINT RO SRL în 2025?

POINT RO SRL (CUI 6618249) a avut o marjă de profit net de 18,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).