Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SALUBRIS SA este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Slatina, Olt. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 117.542.419 lei și un profit net de 13.635.671 lei cu 659 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 6516214 · Οικονομική υγεία

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Olt #22CAEN 3811 #14

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSALUBRIS SA
CUI6516214
Αριθμός εγγραφήςJ1994001198286
ΔιεύθυνσηAleea TINERETULUI, 2A, Municipiul Slatina, Olt
Κύριος κωδικός CAEN3811
Ημερομηνία εγγραφής03/12/1994
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Olt
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
VOICU ADRIANadministrator
KATONA NANDORadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

118 εκ. RON

vs 105 εκ. RON

≈ 23,3 εκ. €

Profit net (2025)

13,6 εκ. RON

vs 11,7 εκ. RON

≈ 2,71 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

51,5 εκ. RON

vs 41,9 εκ. RON

≈ 10,2 εκ. €

Angajați (2025)

659
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
117.542.419
≈ 23,3 εκ. €
13.635.671
≈ 2,71 εκ. €
659
2024
105.199.335
≈ 21,1 εκ. €
11.739.725
≈ 2,36 εκ. €
699
2023
82.233.814
≈ 16,6 εκ. €
3.004.985
≈ 607 χιλ. €
661
2022
53.667.848
≈ 10,9 εκ. €
304.515
≈ 61,7 χιλ. €
596
2021
41.775.775
≈ 8,49 εκ. €
6.623.446
≈ 1,35 εκ. €
478
2020
38.038.539
≈ 7,86 εκ. €
5.017.260
≈ 1,04 εκ. €
425
2019
34.712.018
≈ 7,32 εκ. €
5.589.081
≈ 1,18 εκ. €
410
2018
31.446.806
≈ 6,76 εκ. €
6.160.687
≈ 1,32 εκ. €
369
2017
25.550.327
≈ 5,59 εκ. €
3.628.236
≈ 794 χιλ. €
356
2016
23.454.900
≈ 5,22 εκ. €
3.914.277
≈ 872 χιλ. €
328
2015
25.368.243
≈ 5,71 εκ. €
5.539.777
≈ 1,25 εκ. €
327
2014
23.143.073
≈ 5,21 εκ. €
6.671.488
≈ 1,5 εκ. €
333
2013
20.829.514
≈ 4,71 εκ. €
3.664.964
≈ 829 χιλ. €
327
2012
16.845.126
≈ 3,78 εκ. €
1.589.337
≈ 357 χιλ. €
323

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

11,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

26,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,49

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,2

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

178 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1994-12-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALUBRIS SA după CUI?

Cauți CUI 6516214. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALUBRIS SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALUBRIS SA?

Datele de facturare sunt denumirea SALUBRIS SA, CUI 6516214, nr. Reg. Com. J1994001198286, sediu Municipiul Slatina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALUBRIS SA în 2025?

SALUBRIS SA (CUI 6516214) a avut o marjă de profit net de 11,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).