Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

RCZ SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Petroșani, județul Hunedoara. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 73.637 lei și profitul net a fost de 45.058 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 566396 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Hunedoara #7719CAEN 6820 #10699

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRCZ SRL
CUI566396
Αριθμός εγγραφήςJ1992000686061
ΔιεύθυνσηSaturn, Municipiul Petroşani, Hunedoara
Κύριος κωδικός CAEN6820
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN471147126820
Ημερομηνία εγγραφής12/06/1992
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
RUSU CEZARadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

73,6 χιλ. RON

vs 61,9 χιλ. RON

≈ 14,6 χιλ. €

Profit net (2025)

45,1 χιλ. RON

vs 42,4 χιλ. RON

≈ 8,94 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

788 χιλ. RON

vs 794 χιλ. RON

≈ 156 χιλ. €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
73.637
≈ 14,6 χιλ. €
45.058
≈ 8,94 χιλ. €
—
2024
61.851
≈ 12,4 χιλ. €
42.355
≈ 8,51 χιλ. €
—
2023
62.249
≈ 12,6 χιλ. €
38.449
≈ 7,77 χιλ. €
—
2022
95.076
≈ 19,3 χιλ. €
45.745
≈ 9,28 χιλ. €
—
2021
116.742
≈ 23,7 χιλ. €
33.344
≈ 6,78 χιλ. €
—
2020
93.193
≈ 19,3 χιλ. €
13.527
≈ 2,8 χιλ. €
0
2019
172.829
≈ 36,4 χιλ. €
56.280
≈ 11,9 χιλ. €
1
2018
154.707
≈ 33,2 χιλ. €
45.516
≈ 9,78 χιλ. €
1
2017
193.527
≈ 42,4 χιλ. €
54.357
≈ 11,9 χιλ. €
1
2016
208.892
≈ 46,5 χιλ. €
82.685
≈ 18,4 χιλ. €
0
2015
282.231
≈ 63,5 χιλ. €
23.231
≈ 5,23 χιλ. €
1
2014
203.710
≈ 45,8 χιλ. €
-13.898
≈ -3,13 χιλ. €
1
2013
253.905
≈ 57,5 χιλ. €
3.256
≈ 737 €
1
2012
413.100
≈ 92,7 χιλ. €
6.126
≈ 1,37 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

61,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

5,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

5,6

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,08

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RCZ SRL după CUI?

Cauți CUI 566396. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RCZ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RCZ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RCZ SRL, CUI 566396, nr. Reg. Com. J1992000686061, sediu Municipiul Petroşani, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RCZ SRL în 2025?

RCZ SRL (CUI 566396) a avut o marjă de profit net de 61,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).