Επιστροφή στην αναζήτηση

TSP MAINTENANCE S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TSP MAINTENANCE S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara și desfășoară activități de colectare și epurare a apelor uzate. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 489.900 lei și un profit net de 471.126 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 52881825 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #10202CAEN 3700 #102

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTSP MAINTENANCE S.R.L.
CUI52881825
Αριθμός εγγραφήςJ2025086669008
ΔιεύθυνσηORION, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN3700
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN3700381142114221431143124313435049415224773281228123
Ημερομηνία εγγραφής10/11/2025 14:13:51
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

490 χιλ. RON

≈ 97,2 χιλ. €

Profit net (2025)

471 χιλ. RON

≈ 93,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

471 χιλ. RON

≈ 93,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
489.900
≈ 97,2 χιλ. €
471.126
≈ 93,5 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

96,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,86

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,83

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

490 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-12-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TSP MAINTENANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52881825. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TSP MAINTENANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TSP MAINTENANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TSP MAINTENANCE S.R.L., CUI 52881825, nr. Reg. Com. J2025086669008, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TSP MAINTENANCE S.R.L. în 2025?

TSP MAINTENANCE S.R.L. (CUI 52881825) a avut o marjă de profit net de 96,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).