Επιστροφή στην αναζήτηση

MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L.

Ενεργή

MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L. are sediul în Municipiul Timiș, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 97.180 lei și un profit net de 57.764 lei cu 1 angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 52621060 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #23023CAEN 7499 #1069

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMACRO DUO ASSISTANCE S.R.L.
CUI52621060
Αριθμός εγγραφήςJ2025075386002
ΔιεύθυνσηDIVIZIA 9 CAVALERIE, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7499
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN53205330631068206831683273117430749981238210824082999329
Ημερομηνία εγγραφής02/10/2025 14:08:46
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
CRIȘAN COSMINadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

97,2 χιλ. RON

≈ 19,3 χιλ. €

Profit net (2025)

57,8 χιλ. RON

≈ 11,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

57,8 χιλ. RON

≈ 11,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
97.180
≈ 19,3 χιλ. €
57.764
≈ 11,5 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

59,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,35

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,3

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

97,2 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52621060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L., CUI 52621060, nr. Reg. Com. J2025075386002, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L. în 2025?

MACRO DUO ASSISTANCE S.R.L. (CUI 52621060) a avut o marjă de profit net de 59,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).