Επιστροφή στην αναζήτηση

PODO AT CONSTRUCT S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

PODO AT CONSTRUCT S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara și este plătitor de TVA. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 156.701 lei și un profit net de 126.613 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 52411475 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #19825CAEN 7112 #10185

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPODO AT CONSTRUCT S.R.L.
CUI52411475
Αριθμός εγγραφήςJ2025065316004
ΔιεύθυνσηEROILOR DE LA TISA, 30/40, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN410046196811681268206831683270207112712073307413741474999130
Ημερομηνία εγγραφής29/08/2025 12:16:11
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

157 χιλ. RON

≈ 31,1 χιλ. €

Profit net (2025)

127 χιλ. RON

≈ 25,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

127 χιλ. RON

≈ 25,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
156.701
≈ 31,1 χιλ. €
126.613
≈ 25,1 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

80,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

10,24

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,12

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

157 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-08-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PODO AT CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52411475. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PODO AT CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PODO AT CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PODO AT CONSTRUCT S.R.L., CUI 52411475, nr. Reg. Com. J2025065316004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PODO AT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

PODO AT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52411475) a avut o marjă de profit net de 80,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).