Επιστροφή στην αναζήτηση

TEAMRA2 STRONG S.R.L.

Ενεργή

TEAMRA2 STRONG S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara și desfășoară activități de învățământ în domeniul sportiv și recreațional. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 388.606 lei și un profit net de 284.851 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 52147374 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #12005CAEN 8551 #61

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTEAMRA2 STRONG S.R.L.
CUI52147374
Αριθμός εγγραφήςJ2025051381001
ΔιεύθυνσηALEXANDRU MOCIONI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8551
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN58118551869993199623
Ημερομηνία εγγραφής15/07/2025 08:43:54
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
RĂDOI ANUȚA-IOANAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 χιλ. RON

≈ 77,1 χιλ. €

Profit net (2025)

285 χιλ. RON

≈ 56,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

285 χιλ. RON

≈ 56,6 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
388.606
≈ 77,1 χιλ. €
284.851
≈ 56,5 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 2 Αυγούστου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

73,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

11,05

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,24

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

389 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEAMRA2 STRONG S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52147374. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEAMRA2 STRONG S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEAMRA2 STRONG S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEAMRA2 STRONG S.R.L., CUI 52147374, nr. Reg. Com. J2025051381001, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEAMRA2 STRONG S.R.L. în 2025?

TEAMRA2 STRONG S.R.L. (CUI 52147374) a avut o marjă de profit net de 73,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).