Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

FFR4 S.R.L. este o companie cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș, având activitatea principală în codul CAEN 6210. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 214.657 lei și un profit net de 181.045 lei cu un număr de 1 angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51891596 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #17302CAEN 6210 #5799

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαFFR4 S.R.L.
CUI51891596
Αριθμός εγγραφήςJ2025039106002
ΔιεύθυνσηFĂGETULUI, 127, Municipiul Lugoj, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6210
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4791621062906310
Ημερομηνία εγγραφής30/05/2025 13:41:45
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

215 χιλ. RON

≈ 42,6 χιλ. €

Profit net (2025)

181 χιλ. RON

≈ 35,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

181 χιλ. RON

≈ 36 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
214.657
≈ 42,6 χιλ. €
181.045
≈ 35,9 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

84,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

23,35

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,13

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

215 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FFR4 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51891596. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FFR4 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FFR4 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FFR4 S.R.L., CUI 51891596, nr. Reg. Com. J2025039106002, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FFR4 S.R.L. în 2025?

FFR4 S.R.L. (CUI 51891596) a avut o marjă de profit net de 84,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).