Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

GFM POMPE S.R.L. are sediul în sat Urleta, comuna Bănești, județul Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.540.314 lei și un profit net de 158.283 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51870500 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Prahova #3472CAEN 4664 #451

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαGFM POMPE S.R.L.
CUI51870500
Αριθμός εγγραφήςJ2025038179001
Διεύθυνση775, Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova
Κύριος κωδικός CAEN4664
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN46644690
Ημερομηνία εγγραφής28/05/2025 12:22:58
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,54 εκ. RON

≈ 306 χιλ. €

Profit net (2025)

158 χιλ. RON

≈ 31,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

158 χιλ. RON

≈ 31,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.540.314
≈ 306 χιλ. €
158.283
≈ 31,4 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

10,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,52

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

3,62

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,54 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-05-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GFM POMPE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51870500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GFM POMPE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GFM POMPE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GFM POMPE S.R.L., CUI 51870500, nr. Reg. Com. J2025038179001, sediu Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GFM POMPE S.R.L. în 2025?

GFM POMPE S.R.L. (CUI 51870500) a avut o marjă de profit net de 10,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).