Επιστροφή στην αναζήτηση

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

DizolvareΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș și are ca activitate principală codul CAEN 7311. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 585.323 lei și un profit net de 533.744 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51658613 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #9160CAEN 7311 #2518

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαFABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI51658613
Αριθμός εγγραφήςJ2025028295009
ΔιεύθυνσηVulturilor, 2, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7311
Ημερομηνία εγγραφής17/04/2025 11:19:29
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Dizolvare

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

585 χιλ. RON

≈ 116 χιλ. €

Profit net (2025)

534 χιλ. RON

≈ 106 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

534 χιλ. RON

≈ 106 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
585.323
≈ 116 χιλ. €
533.744
≈ 106 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

91,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,19

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,85

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

585 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 51658613. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 51658613, nr. Reg. Com. J2025028295009, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

FABRIART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 51658613) a avut o marjă de profit net de 91,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).