Επιστροφή στην αναζήτηση

SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Baciu, comuna Baciu, județul Cluj. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 162.390 lei și un profit net de 54.689 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51495842 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #25193CAEN 4312 #1320

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSSP GOOD CONSTRUCT S.R.L.
CUI51495842
Αριθμός εγγραφήςJ2025020541005
ΔιεύθυνσηCorbului, 4, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4312
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN431143124941
Ημερομηνία εγγραφής20/03/2025 16:42:08
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

162 χιλ. RON

≈ 32,2 χιλ. €

Profit net (2025)

54,7 χιλ. RON

≈ 10,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

54,7 χιλ. RON

≈ 10,9 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
162.390
≈ 32,2 χιλ. €
54.689
≈ 10,9 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

33,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,87

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,2

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

162 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51495842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L., CUI 51495842, nr. Reg. Com. J2025020541005, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

SSP GOOD CONSTRUCT S.R.L. (CUI 51495842) a avut o marjă de profit net de 33,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).