Επιστροφή στην αναζήτηση

SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L.

Ενεργή

SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Cojocna, comuna Cojocna, județul Cluj. Compania are cifra de afaceri de 282.666 lei și un profit net de 212.266 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51380702 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #18947CAEN 4333 #854

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L.
CUI51380702
Αριθμός εγγραφήςJ2025014524009
ΔιεύθυνσηUNIRII, 4, Sat Cojocna, Comuna Cojocna, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4333
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN410043114312432143224323432443314332433343344335434143914399461346834684
Ημερομηνία εγγραφής28/02/2025 09:54:33
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SZTOJKA FRANCISCadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

283 χιλ. RON

≈ 56,1 χιλ. €

Profit net (2025)

212 χιλ. RON

≈ 42,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

212 χιλ. RON

≈ 42,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
282.666
≈ 56,1 χιλ. €
212.266
≈ 42,1 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 22 Αυγούστου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

75,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

23,75

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,27

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

283 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51380702. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L., CUI 51380702, nr. Reg. Com. J2025014524009, sediu Sat Cojocna, Comuna Cojocna, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

SLF FINISARI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 51380702) a avut o marjă de profit net de 75,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).