Επιστροφή στην αναζήτηση

NBHOPE GROUP S.R.L.

Ενεργή

NBHOPE GROUP S.R.L. are sediul în Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 394.700 lei și un profit net de 325.904 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51128986 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Bacău #5138CAEN 4100 #5007

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαNBHOPE GROUP S.R.L.
CUI51128986
Αριθμός εγγραφήςJ2025002121009
ΔιεύθυνσηCăminului Cultural, 46, Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău
Κύριος κωδικός CAEN4100
Ημερομηνία εγγραφής17/01/2025 08:24:38
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MATEI NARCIS-LUCIANadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

395 χιλ. RON

≈ 78,3 χιλ. €

Profit net (2025)

326 χιλ. RON

≈ 64,7 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

326 χιλ. RON

≈ 64,7 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394.700
≈ 78,3 χιλ. €
325.904
≈ 64,7 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

82,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

27,04

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,17

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

395 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma NBHOPE GROUP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51128986. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NBHOPE GROUP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NBHOPE GROUP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NBHOPE GROUP S.R.L., CUI 51128986, nr. Reg. Com. J2025002121009, sediu Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NBHOPE GROUP S.R.L. în 2025?

NBHOPE GROUP S.R.L. (CUI 51128986) a avut o marjă de profit net de 82,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).