Επιστροφή στην αναζήτηση

MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L.

Ενεργή

MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L. are sediul în municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată sub codul CUI 51080993. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 390.719 lei și un profit net de 248.524 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51080993 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #14738CAEN 9002 #215

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L.
CUI51080993
Αριθμός εγγραφήςJ2024051501004
ΔιεύθυνσηVASILE LUCACIU, 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN9002
Ημερομηνία εγγραφής30/12/2024 16:00:24
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

391 χιλ. RON

≈ 77,5 χιλ. €

Profit net (2025)

249 χιλ. RON

≈ 49,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

249 χιλ. RON

≈ 49,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
390.719
≈ 77,5 χιλ. €
248.524
≈ 49,3 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

63,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

16,36

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,47

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

391 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51080993. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L., CUI 51080993, nr. Reg. Com. J2024051501004, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L. în 2025?

MUNCITORII ISCUSIȚI S.R.L. (CUI 51080993) a avut o marjă de profit net de 63,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).