Επιστροφή στην αναζήτηση

YVA ART RESTAURO S.R.L.

Ενεργή

YVA ART RESTAURO S.R.L. are sediul în Sat Pechea, Comuna Pechea, Galați și desfășoară activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.000 lei și un profit net de 126.657 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51060864 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Galați #7737CAEN 9130 #29

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαYVA ART RESTAURO S.R.L.
CUI51060864
Αριθμός εγγραφήςJ2024050246009
ΔιεύθυνσηCRIZANTEMELOR, 9, Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi
Κύριος κωδικός CAEN9130
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN410090129130
Ημερομηνία εγγραφής19/12/2024 09:45:52
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
IVAȘCU ANIȘORadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

182 χιλ. RON

vs 0 RON

≈ 36,1 χιλ. €

Profit net (2025)

127 χιλ. RON

vs 0 RON

≈ 25,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

127 χιλ. RON

vs 200 RON

≈ 25,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182.000
≈ 36,1 χιλ. €
126.657
≈ 25,1 χιλ. €
1
2024
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

69,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

11,1

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,31

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

182 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma YVA ART RESTAURO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51060864. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YVA ART RESTAURO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YVA ART RESTAURO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea YVA ART RESTAURO S.R.L., CUI 51060864, nr. Reg. Com. J2024050246009, sediu Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YVA ART RESTAURO S.R.L. în 2025?

YVA ART RESTAURO S.R.L. (CUI 51060864) a avut o marjă de profit net de 69,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).