Επιστροφή στην αναζήτηση

BLUE FIRE PROTECTION S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

BLUE FIRE PROTECTION S.R.L. are sediul în Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.136.120 lei și un profit net de 549.846 lei cu 1 angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 50517314 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Ilfov #8854CAEN 4322 #1774

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαBLUE FIRE PROTECTION S.R.L.
CUI50517314
Αριθμός εγγραφήςJ2024020802004
ΔιεύθυνσηSALCÂMILOR, 15L, Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov
Κύριος κωδικός CAEN4322
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN2420255043214322432946514652467447915320711272198020
Ημερομηνία εγγραφής06/09/2024 14:15:33
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,14 εκ. RON

vs 255 χιλ. RON

≈ 225 χιλ. €

Profit net (2025)

550 χιλ. RON

vs 190 χιλ. RON

≈ 109 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

551 χιλ. RON

vs 190 χιλ. RON

≈ 109 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.136.120
≈ 225 χιλ. €
549.846
≈ 109 χιλ. €
1
2024
255.043
≈ 51,3 χιλ. €
189.523
≈ 38,1 χιλ. €
1
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

48,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,8

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,17

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,14 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2024-09-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BLUE FIRE PROTECTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50517314. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BLUE FIRE PROTECTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BLUE FIRE PROTECTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BLUE FIRE PROTECTION S.R.L., CUI 50517314, nr. Reg. Com. J2024020802004, sediu Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BLUE FIRE PROTECTION S.R.L. în 2025?

BLUE FIRE PROTECTION S.R.L. (CUI 50517314) a avut o marjă de profit net de 48,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).