Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

SALV LEGS S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 358.691 lei și un profit net de 102.878 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 50044755 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #15880CAEN 4774 #649

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSALV LEGS S.R.L.
CUI50044755
Αριθμός εγγραφήςJ12/2188/2024
ΔιεύθυνσηCUCULUI, 9C, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4774
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN477447914799
Ημερομηνία εγγραφής08/05/2024
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
VINCZE AURELIAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

359 χιλ. RON

vs 58,3 χιλ. RON

≈ 71,2 χιλ. €

Profit net (2025)

103 χιλ. RON

vs 239 RON

≈ 20,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

103 χιλ. RON

vs 439 RON

≈ 20,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
358.691
≈ 71,2 χιλ. €
102.878
≈ 20,4 χιλ. €
1
2024
58.271
≈ 11,7 χιλ. €
239
≈ 48 €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

28,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,6%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,64

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,36

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

359 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALV LEGS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50044755. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALV LEGS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALV LEGS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALV LEGS S.R.L., CUI 50044755, nr. Reg. Com. J12/2188/2024, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALV LEGS S.R.L. în 2025?

SALV LEGS S.R.L. (CUI 50044755) a avut o marjă de profit net de 28,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).