Επιστροφή στην αναζήτηση

CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L.

Ενεργή

CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Municipiul Turda, Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 271.208 lei și un profit net de 218.814 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 49664303 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #19596CAEN 8559 #2116

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L.
CUI49664303
Αριθμός εγγραφήςJ2024001050121
ΔιεύθυνσηGheorghe Lazăr, 4, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN8559
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN493351105232731185538559
Ημερομηνία εγγραφής27/02/2024
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
TODEA MARIUS ALINadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

268 χιλ. RON

vs 271 χιλ. RON

≈ 53,2 χιλ. €

Profit net (2025)

97,8 χιλ. RON

vs 219 χιλ. RON

≈ 19,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

229 χιλ. RON

vs 219 χιλ. RON

≈ 45,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
268.110
≈ 53,2 χιλ. €
97.752
≈ 19,4 χιλ. €
1
2024
271.208
≈ 54,5 χιλ. €
218.814
≈ 44 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

36,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

42,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,91

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,94

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

268 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49664303. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L., CUI 49664303, nr. Reg. Com. J2024001050121, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L. în 2025?

CENTRUL DE PREGATIRE IN TRANSPORTURI S.R.L. (CUI 49664303) a avut o marjă de profit net de 36,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).