Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

IN-COM-EURO SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Mădăraș, județul Harghita. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 25.075.417 lei și un profit net de 64.768 lei cu 105 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 492221 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Harghita #111CAEN 1071 #61

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαIN-COM-EURO SRL
CUI492221
Αριθμός εγγραφήςJ1992001107194
Διεύθυνση10, Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita
Κύριος κωδικός CAEN1071
Ημερομηνία εγγραφής14/09/1992
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BARTÓ JOZSEFadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

25,1 εκ. RON

vs 26,5 εκ. RON

≈ 4,98 εκ. €

Profit net (2025)

64,8 χιλ. RON

vs 11,6 χιλ. RON

≈ 12,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,94 εκ. RON

vs 1,94 εκ. RON

≈ 385 χιλ. €

Angajați (2025)

105
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
25.075.417
≈ 4,98 εκ. €
64.768
≈ 12,9 χιλ. €
105
2024
26.463.757
≈ 5,32 εκ. €
11.629
≈ 2,34 χιλ. €
—
2023
25.549.518
≈ 5,17 εκ. €
317.297
≈ 64,1 χιλ. €
—
2022
24.574.748
≈ 4,98 εκ. €
3.973
≈ 806 €
—
2021
21.616.317
≈ 4,39 εκ. €
27.621
≈ 5,61 χιλ. €
109
2020
22.314.177
≈ 4,61 εκ. €
40.613
≈ 8,4 χιλ. €
87
2019
22.135.862
≈ 4,66 εκ. €
259.181
≈ 54,6 χιλ. €
100
2018
22.803.254
≈ 4,9 εκ. €
59.302
≈ 12,7 χιλ. €
100
2017
22.542.899
≈ 4,93 εκ. €
109.884
≈ 24,1 χιλ. €
160
2016
21.345.350
≈ 4,75 εκ. €
216.182
≈ 48,1 χιλ. €
160
2015
20.517.693
≈ 4,62 εκ. €
196.069
≈ 44,1 χιλ. €
160
2014
18.272.734
≈ 4,11 εκ. €
334.477
≈ 75,3 χιλ. €
145
2013
16.281.209
≈ 3,68 εκ. €
334.525
≈ 75,7 χιλ. €
115
2012
15.260.167
≈ 3,42 εκ. €
29.243
≈ 6,56 χιλ. €
108

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

0,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

3,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,91

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

3,71

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

239 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IN-COM-EURO SRL după CUI?

Cauți CUI 492221. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IN-COM-EURO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IN-COM-EURO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IN-COM-EURO SRL, CUI 492221, nr. Reg. Com. J1992001107194, sediu Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IN-COM-EURO SRL în 2025?

IN-COM-EURO SRL (CUI 492221) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).