Επιστροφή στην αναζήτηση

L.C. CONS&BUILD S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

L.C. CONS&BUILD S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în sat Budeasa Mare, comuna Budeasa, județul Argeș. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 618.896 lei și un profit net de 476.986 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 48974292 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #6040CAEN 7112 #3829

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαL.C. CONS&BUILD S.R.L.
CUI48974292
Αριθμός εγγραφήςJ3/2247/2023
ΔιεύθυνσηBudeasa Mare, 39D, Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Ημερομηνία εγγραφής19/10/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

619 χιλ. RON

vs 577 χιλ. RON

≈ 123 χιλ. €

Profit net (2025)

477 χιλ. RON

vs 491 χιλ. RON

≈ 94,7 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

477 χιλ. RON

vs 491 χιλ. RON

≈ 94,7 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
618.896
≈ 123 χιλ. €
476.986
≈ 94,7 χιλ. €
1
2024
577.369
≈ 116 χιλ. €
491.130
≈ 98,7 χιλ. €
1
2023
71.564
≈ 14,5 χιλ. €
55.597
≈ 11,2 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

77,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

7,68

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,13

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

619 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2024-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma L.C. CONS&BUILD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48974292. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru L.C. CONS&BUILD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru L.C. CONS&BUILD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea L.C. CONS&BUILD S.R.L., CUI 48974292, nr. Reg. Com. J3/2247/2023, sediu Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are L.C. CONS&BUILD S.R.L. în 2025?

L.C. CONS&BUILD S.R.L. (CUI 48974292) a avut o marjă de profit net de 77,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).