Επιστροφή στην αναζήτηση

IRLUC CONSTRUCT S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

IRLUC CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Dudovești, comuna Simnicu de Sus, județul Dolj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 442.000 lei și un profit net de 241.215 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 48863626 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Dolj #5838CAEN 4100 #4795

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαIRLUC CONSTRUCT S.R.L.
CUI48863626
Αριθμός εγγραφήςJ2023002044168
ΔιεύθυνσηCRAIOVEI, 88, Sat Dudoviceşti, Comuna Simnicu de Sus, Dolj
Κύριος κωδικός CAEN4100
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN2511410043114312468377329130
Ημερομηνία εγγραφής28/09/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

442 χιλ. RON

vs 384 χιλ. RON

≈ 87,7 χιλ. €

Profit net (2025)

241 χιλ. RON

vs 229 χιλ. RON

≈ 47,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

241 χιλ. RON

vs 229 χιλ. RON

≈ 47,9 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
442.000
≈ 87,7 χιλ. €
241.215
≈ 47,9 χιλ. €
1
2024
383.585
≈ 77,1 χιλ. €
228.536
≈ 45,9 χιλ. €
1
2023
71.305
≈ 14,4 χιλ. €
44.344
≈ 8,96 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

54,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,14

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,28

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

442 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2023-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IRLUC CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48863626. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IRLUC CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IRLUC CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IRLUC CONSTRUCT S.R.L., CUI 48863626, nr. Reg. Com. J2023002044168, sediu Sat Dudoviceşti, Comuna Simnicu de Sus, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IRLUC CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

IRLUC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48863626) a avut o marjă de profit net de 54,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).