Επιστροφή στην αναζήτηση

VENTOSURSAIL S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

VENTOSURSAIL S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 778.788 lei și un profit net de 488.150 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 48765253 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Timiș #7718CAEN 3012 #12

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVENTOSURSAIL S.R.L.
CUI48765253
Αριθμός εγγραφήςJ2023003458359
ΔιεύθυνσηSfântul Iosif cel Nou de la Partoş, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN3012
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN301233154664
Ημερομηνία εγγραφής12/09/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

779 χιλ. RON

vs 302 χιλ. RON

≈ 155 χιλ. €

Profit net (2025)

488 χιλ. RON

vs 168 χιλ. RON

≈ 96,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

489 χιλ. RON

vs 168 χιλ. RON

≈ 97,1 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
778.788
≈ 155 χιλ. €
488.150
≈ 96,9 χιλ. €
1
2024
302.058
≈ 60,7 χιλ. €
167.715
≈ 33,7 χιλ. €
1
2023
107.373
≈ 21,7 χιλ. €
74.425
≈ 15 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

62,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

5,16

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,29

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

779 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-02-13—
2023-10-122024-11-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VENTOSURSAIL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48765253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VENTOSURSAIL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VENTOSURSAIL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VENTOSURSAIL S.R.L., CUI 48765253, nr. Reg. Com. J2023003458359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VENTOSURSAIL S.R.L. în 2025?

VENTOSURSAIL S.R.L. (CUI 48765253) a avut o marjă de profit net de 62,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).