Επιστροφή στην αναζήτηση

STENIN CONFORT S.R.L.

Ενεργή

STENIN CONFORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2023 cu sediul în satul Şard, comuna Ighiu, județul Alba. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 283.228 lei și un profit net de 219.130 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 48732523 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Alba #4863CAEN 7490 #1154

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSTENIN CONFORT S.R.L.
CUI48732523
Αριθμός εγγραφήςJ2023000895014
ΔιεύθυνσηBERC, 502C, Sat Şard, Comuna Ighiu, Alba
Κύριος κωδικός CAEN7499
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN7020711274998299
Ημερομηνία εγγραφής05/09/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SAVA STELICĂadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

283 χιλ. RON

vs 264 χιλ. RON

≈ 56,2 χιλ. €

Profit net (2025)

219 χιλ. RON

vs 192 χιλ. RON

≈ 43,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

219 χιλ. RON

vs 192 χιλ. RON

≈ 43,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
283.228
≈ 56,2 χιλ. €
219.130
≈ 43,5 χιλ. €
1
2024
264.464
≈ 53,2 χιλ. €
192.137
≈ 38,6 χιλ. €
1
2023
202.063
≈ 40,8 χιλ. €
188.467
≈ 38,1 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

77,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,93

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,62

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

283 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STENIN CONFORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48732523. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STENIN CONFORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STENIN CONFORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STENIN CONFORT S.R.L., CUI 48732523, nr. Reg. Com. J2023000895014, sediu Sat Şard, Comuna Ighiu, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STENIN CONFORT S.R.L. în 2025?

STENIN CONFORT S.R.L. (CUI 48732523) a avut o marjă de profit net de 77,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).