Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

RENRAKS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 335.202 lei și profitul net este de 225.486 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 48137330 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #13279CAEN 5821 #88

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRENRAKS S.R.L.
CUI48137330
Αριθμός εγγραφήςJ2023001839350
ΔιεύθυνσηVULTURILOR, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN5821
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN5821582962106310
Ημερομηνία εγγραφής10/05/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

335 χιλ. RON

vs 299 χιλ. RON

≈ 66,5 χιλ. €

Profit net (2025)

225 χιλ. RON

vs 200 χιλ. RON

≈ 44,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

224 χιλ. RON

vs 200 χιλ. RON

≈ 44,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
335.202
≈ 66,5 χιλ. €
225.486
≈ 44,8 χιλ. €
1
2024
299.189
≈ 60,1 χιλ. €
200.225
≈ 40,2 χιλ. €
—
2023
247.827
≈ 50,1 χιλ. €
196.204
≈ 39,7 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

67,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

31,54

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,45

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

335 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RENRAKS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48137330. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RENRAKS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RENRAKS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RENRAKS S.R.L., CUI 48137330, nr. Reg. Com. J2023001839350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RENRAKS S.R.L. în 2025?

RENRAKS S.R.L. (CUI 48137330) a avut o marjă de profit net de 67,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).