Επιστροφή στην αναζήτηση

SOFILAURA & PODAR S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SOFILAURA & PODAR S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.193.512 lei și un profit net de 314.192 lei cu 14 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 47536219 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #7172CAEN 8299 #1364

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSOFILAURA & PODAR S.R.L.
CUI47536219
Αριθμός εγγραφήςJ2023000384129
ΔιεύθυνσηTEILOR, 10A, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN8299
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN10711085108947114721472247234724472547264727477656118299
Ημερομηνία εγγραφής31/01/2023
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 εκ. RON

vs 826 χιλ. RON

≈ 237 χιλ. €

Profit net (2025)

314 χιλ. RON

vs 254 χιλ. RON

≈ 62,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

314 χιλ. RON

vs 254 χιλ. RON

≈ 62,4 χιλ. €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.193.512
≈ 237 χιλ. €
314.192
≈ 62,4 χιλ. €
14
2024
826.122
≈ 166 χιλ. €
253.551
≈ 51 χιλ. €
10
2023
658.847
≈ 133 χιλ. €
218.862
≈ 44,2 χιλ. €
10

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

26,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,83

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,81

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

85,3 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2023-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOFILAURA & PODAR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47536219. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOFILAURA & PODAR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOFILAURA & PODAR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SOFILAURA & PODAR S.R.L., CUI 47536219, nr. Reg. Com. J2023000384129, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOFILAURA & PODAR S.R.L. în 2025?

SOFILAURA & PODAR S.R.L. (CUI 47536219) a avut o marjă de profit net de 26,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).