Επιστροφή στην αναζήτηση

SALI CHALET S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SALI CHALET S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Comuna Băişoara, județul Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 735.012 lei și un profit net de 442.073 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 47399189 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #10398CAEN 5590 #330

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSALI CHALET S.R.L.
CUI47399189
Αριθμός εγγραφήςJ2023000011126
ΔιεύθυνσηMUNTELE BĂIŞORII, 326F1, Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN5590
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN55205590561156306820772193199329
Ημερομηνία εγγραφής04/01/2023
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

668 χιλ. RON

vs 735 χιλ. RON

≈ 133 χιλ. €

Profit net (2025)

229 χιλ. RON

vs 442 χιλ. RON

≈ 45,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

229 χιλ. RON

vs 442 χιλ. RON

≈ 45,4 χιλ. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
667.854
≈ 133 χιλ. €
228.511
≈ 45,4 χιλ. €
3
2024
735.012
≈ 148 χιλ. €
442.073
≈ 88,9 χιλ. €
1
2023
464.321
≈ 93,9 χιλ. €
341.289
≈ 69 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

34,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,48

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,23

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

223 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2023-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALI CHALET S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47399189. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALI CHALET S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALI CHALET S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALI CHALET S.R.L., CUI 47399189, nr. Reg. Com. J2023000011126, sediu Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALI CHALET S.R.L. în 2025?

SALI CHALET S.R.L. (CUI 47399189) a avut o marjă de profit net de 34,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).