Επιστροφή στην αναζήτηση

MATT VISION S.R.L.

Fuziune prin absorbțieΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MATT VISION S.R.L. este o companie înregistrată în anul 2021 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.726.183 lei și un profit net de 1.589.620 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 45165564 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: București #36015CAEN 7732 #200

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMATT VISION S.R.L.
CUI45165564
Αριθμός εγγραφήςJ2021019047404
ΔιεύθυνσηAGATHA BÂRSESCU, 21, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Κύριος κωδικός CAEN7732
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN43994690494152247732
Ημερομηνία εγγραφής03/11/2021
Φορολογική αρχήAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PANAITE MARIUSadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Fuziune prin absorbție

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

779 χιλ. RON

vs 1,73 εκ. RON

≈ 155 χιλ. €

Profit net (2025)

508 χιλ. RON

vs 1,59 εκ. RON

≈ 101 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

508 χιλ. RON

vs 1,59 εκ. RON

≈ 101 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
778.681
≈ 155 χιλ. €
507.926
≈ 101 χιλ. €
1
2024
1.726.183
≈ 347 χιλ. €
1.589.620
≈ 320 χιλ. €
1
2023
1.299.838
≈ 263 χιλ. €
1.220.485
≈ 247 χιλ. €
1
2022
—
-693
≈ -141 €
1
2021
—
-159
≈ -32,3 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

65,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,79

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,22

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

779 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MATT VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45165564. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATT VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MATT VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MATT VISION S.R.L., CUI 45165564, nr. Reg. Com. J2021019047404, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MATT VISION S.R.L. în 2025?

MATT VISION S.R.L. (CUI 45165564) a avut o marjă de profit net de 65,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).