Επιστροφή στην αναζήτηση

INFRA ENGINEERING S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

INFRA ENGINEERING S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Comuna Ștefan Vodă, Călărași. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 362.155 lei și un profit net de 140.768 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 45148105 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Călărași #2367CAEN 7112 #5929

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαINFRA ENGINEERING S.R.L.
CUI45148105
Αριθμός εγγραφήςJ2021000809512
ΔιεύθυνσηCrizantemei, 24, Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN46184671478170207112
Ημερομηνία εγγραφής29/10/2021
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

362 χιλ. RON

vs 260 χιλ. RON

≈ 71,9 χιλ. €

Profit net (2025)

141 χιλ. RON

vs 155 χιλ. RON

≈ 27,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

141 χιλ. RON

vs 372 χιλ. RON

≈ 28 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
362.155
≈ 71,9 χιλ. €
140.768
≈ 27,9 χιλ. €
1
2024
259.850
≈ 52,2 χιλ. €
154.676
≈ 31,1 χιλ. €
—
2023
300.410
≈ 60,7 χιλ. €
216.802
≈ 43,8 χιλ. €
—
2022
98.000
≈ 19,9 χιλ. €
88.789
≈ 18 χιλ. €
—
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

38,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,59

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,04

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

362 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFRA ENGINEERING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45148105. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFRA ENGINEERING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFRA ENGINEERING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INFRA ENGINEERING S.R.L., CUI 45148105, nr. Reg. Com. J2021000809512, sediu Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFRA ENGINEERING S.R.L. în 2025?

INFRA ENGINEERING S.R.L. (CUI 45148105) a avut o marjă de profit net de 38,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).