Επιστροφή στην αναζήτηση

TECH CRUISE S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TECH CRUISE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în satul Beclean, comuna Beclean, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 446.152 lei și un profit net de 231.894 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 44338276 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Brașov #8681CAEN 6210 #3335

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTECH CRUISE S.R.L.
CUI44338276
Αριθμός εγγραφήςJ2021001489089
ΔιεύθυνσηBECLEAN, 216, Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov
Κύριος κωδικός CAEN6210
Ημερομηνία εγγραφής26/05/2021
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MORAR IOAN-ADRIANadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

437 χιλ. RON

vs 446 χιλ. RON

≈ 86,7 χιλ. €

Profit net (2025)

229 χιλ. RON

vs 232 χιλ. RON

≈ 45,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

229 χιλ. RON

vs 232 χιλ. RON

≈ 45,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
437.026
≈ 86,7 χιλ. €
228.869
≈ 45,4 χιλ. €
1
2024
446.152
≈ 89,7 χιλ. €
231.894
≈ 46,6 χιλ. €
1
2023
436.920
≈ 88,3 χιλ. €
193.899
≈ 39,2 χιλ. €
1
2022
434.742
≈ 88,2 χιλ. €
287.895
≈ 58,4 χιλ. €
1
2021
210.055
≈ 42,7 χιλ. €
152.055
≈ 30,9 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

52,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,8

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,88

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

437 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECH CRUISE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44338276. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECH CRUISE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECH CRUISE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TECH CRUISE S.R.L., CUI 44338276, nr. Reg. Com. J2021001489089, sediu Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECH CRUISE S.R.L. în 2025?

TECH CRUISE S.R.L. (CUI 44338276) a avut o marjă de profit net de 52,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).