Επιστροφή στην αναζήτηση

PFINSTAL PFI S.R.L.

Ενεργή

PFINSTAL PFI S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în satul Dumbrăvioara, comuna Ernei, județul Mureș. Pentru anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 293.935 lei și un profit net de 218.237 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 44318864 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Mureș #8877CAEN 7112 #8389

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPFINSTAL PFI S.R.L.
CUI44318864
Αριθμός εγγραφήςJ2021000862263
ΔιεύθυνσηDUMBRĂVIOARA, 260A, Sat Dumbrăvioara, Comuna Ernei, Mureş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Ημερομηνία εγγραφής24/05/2021
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

228 χιλ. RON

vs 294 χιλ. RON

≈ 45,2 χιλ. €

Profit net (2025)

141 χιλ. RON

vs 218 χιλ. RON

≈ 27,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

141 χιλ. RON

vs 291 χιλ. RON

≈ 28 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
227.500
≈ 45,2 χιλ. €
140.752
≈ 27,9 χιλ. €
1
2024
293.935
≈ 59,1 χιλ. €
218.237
≈ 43,9 χιλ. €
1
2023
87.290
≈ 17,6 χιλ. €
48.905
≈ 9,89 χιλ. €
1
2022
105.500
≈ 21,4 χιλ. €
83.645
≈ 17 χιλ. €
—
2021
37.510
≈ 7,62 χιλ. €
30.420
≈ 6,18 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

61,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

16,03

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,52

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

228 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PFINSTAL PFI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44318864. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PFINSTAL PFI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PFINSTAL PFI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PFINSTAL PFI S.R.L., CUI 44318864, nr. Reg. Com. J2021000862263, sediu Sat Dumbrăvioara, Comuna Ernei, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PFINSTAL PFI S.R.L. în 2025?

PFINSTAL PFI S.R.L. (CUI 44318864) a avut o marjă de profit net de 61,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).