Επιστροφή στην αναζήτηση

EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 31.401.378 lei și un profit net de 849.225 lei cu 50 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 43347888 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #518CAEN 5231 #53

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαEWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L.
CUI43347888
Αριθμός εγγραφήςJ2020003465354
ΔιεύθυνσηMareşal Constantin Prezan, 140 D-E, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN5231
Ημερομηνία εγγραφής18/11/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
EWALS BRAMadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

24,3 εκ. RON

vs 31,4 εκ. RON

≈ 4,83 εκ. €

Profit net (2025)

812 χιλ. RON

vs 849 χιλ. RON

≈ 161 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

5,73 εκ. RON

vs 4,92 εκ. RON

≈ 1,14 εκ. €

Angajați (2025)

50

2025

24,3 εκ. RON

-23%față de 2024Profit net812 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -11 RON
2021143 εκ. RONProfit net: 2,91 εκ. RON
202221,3 εκ. RONProfit net: 537 χιλ. RON
202322,7 εκ. RONProfit net: 617 χιλ. RON
202431,4 εκ. RONProfit net: 849 χιλ. RON
202524,3 εκ. RONProfit net: 812 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
24.332.160
≈ 4,83 εκ. €
811.801
≈ 161 χιλ. €
50
2024
31.401.378
≈ 6,31 εκ. €
849.225
≈ 171 χιλ. €
50
2023
22.695.532
≈ 4,59 εκ. €
616.931
≈ 125 χιλ. €
49
2022
21.312.314
≈ 4,32 εκ. €
537.256
≈ 109 χιλ. €
50
2021
142.970.091
≈ 29,1 εκ. €
2.905.625
≈ 591 χιλ. €
36
2020
—
-11
≈ -2,27 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

3,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

14,2%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

5,12

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

3,34

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

487 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2021-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43347888. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L., CUI 43347888, nr. Reg. Com. J2020003465354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L. în 2025?

EWALS LOGISTICS CONTROL S.R.L. (CUI 43347888) a avut o marjă de profit net de 3,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).