Επιστροφή στην αναζήτηση

PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L.

Ενεργή

PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 298.114 lei și un profit net de 131.312 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 43346645 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #14877CAEN 8622 #6169

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαPERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L.
CUI43346645
Αριθμός εγγραφήςJ35/3461/2020
ΔιεύθυνσηNEDELCU ZUGRAV, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Ημερομηνία εγγραφής18/11/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ZAHARIA DANIELAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

282 χιλ. RON

vs 298 χιλ. RON

≈ 56,1 χιλ. €

Profit net (2025)

40,2 χιλ. RON

vs 131 χιλ. RON

≈ 7,97 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

40,4 χιλ. RON

vs 258 χιλ. RON

≈ 8,02 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

282 χιλ. RON

-5%față de 2024Profit net40,2 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021275 χιλ. RONProfit net: 109 χιλ. RON
2022279 χιλ. RONProfit net: 116 χιλ. RON
2023295 χιλ. RONProfit net: 113 χιλ. RON
2024298 χιλ. RONProfit net: 131 χιλ. RON
2025282 χιλ. RONProfit net: 40,2 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
282.435
≈ 56,1 χιλ. €
40.157
≈ 7,97 χιλ. €
1
2024
298.114
≈ 59,9 χιλ. €
131.312
≈ 26,4 χιλ. €
1
2023
295.400
≈ 59,7 χιλ. €
113.013
≈ 22,8 χιλ. €
1
2022
278.550
≈ 56,5 χιλ. €
115.567
≈ 23,4 χιλ. €
1
2021
274.893
≈ 55,9 χιλ. €
108.848
≈ 22,1 χιλ. €
1
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

14,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,4%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,48

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,55

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

282 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43346645. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L., CUI 43346645, nr. Reg. Com. J35/3461/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L. în 2025?

PERFECT SKIN CLINIQUE S.R.L. (CUI 43346645) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).