Επιστροφή στην αναζήτηση

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în satul Vorovești, comuna Miroslava, județul Iași. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 438.316 lei și un profit net de 181.650 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 43019759 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Iași #8849CAEN 7112 #5012

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.
CUI43019759
Αριθμός εγγραφήςJ2020002086228
ΔιεύθυνσηPăcii, 27, Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi
Κύριος κωδικός CAEN7112
Ημερομηνία εγγραφής08/09/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
CHIRU CONSTANTINadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

438 χιλ. RON

vs 329 χιλ. RON

≈ 87 χιλ. €

Profit net (2025)

182 χιλ. RON

vs 132 χιλ. RON

≈ 36,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

182 χιλ. RON

vs 132 χιλ. RON

≈ 36,1 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
438.316
≈ 87 χιλ. €
181.650
≈ 36,1 χιλ. €
1
2024
328.670
≈ 66,1 χιλ. €
131.945
≈ 26,5 χιλ. €
1
2023
228.587
≈ 46,2 χιλ. €
87.346
≈ 17,7 χιλ. €
1
2022
181.430
≈ 36,8 χιλ. €
96.499
≈ 19,6 χιλ. €
0
2021
97.320
≈ 19,8 χιλ. €
8.907
≈ 1,81 χιλ. €
1
2020
34.200
≈ 7,07 χιλ. €
16.823
≈ 3,48 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

41,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,42

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,35

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

438 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2023-11-21—
2022-07-012023-10-18Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43019759. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L., CUI 43019759, nr. Reg. Com. J2020002086228, sediu Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. în 2025?

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. (CUI 43019759) a avut o marjă de profit net de 41,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).