Επιστροφή στην αναζήτηση

DC HEALTHCARE S.R.L.

Ενεργή

DC HEALTHCARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 232.067 lei și un profit net de 101.153 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42785073 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #16145CAEN 8621 #1887

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαDC HEALTHCARE S.R.L.
CUI42785073
Αριθμός εγγραφήςJ35/1830/2020
ΔιεύθυνσηSIRIUS, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8621
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN86218622
Ημερομηνία εγγραφής16/07/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

245 χιλ. RON

vs 232 χιλ. RON

≈ 48,6 χιλ. €

Profit net (2025)

99,6 χιλ. RON

vs 101 χιλ. RON

≈ 19,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

314 χιλ. RON

vs 215 χιλ. RON

≈ 62,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

245 χιλ. RON

+6%față de 2024Profit net99,6 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202039,4 χιλ. RONProfit net: 32,5 χιλ. RON
2021107 χιλ. RONProfit net: 86,7 χιλ. RON
2022161 χιλ. RONProfit net: 106 χιλ. RON
2023125 χιλ. RONProfit net: 52,2 χιλ. RON
2024232 χιλ. RONProfit net: 101 χιλ. RON
2025245 χιλ. RONProfit net: 99,6 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
244.909
≈ 48,6 χιλ. €
99.649
≈ 19,8 χιλ. €
1
2024
232.067
≈ 46,7 χιλ. €
101.153
≈ 20,3 χιλ. €
1
2023
124.683
≈ 25,2 χιλ. €
52.212
≈ 10,6 χιλ. €
—
2022
160.548
≈ 32,6 χιλ. €
105.925
≈ 21,5 χιλ. €
—
2021
107.413
≈ 21,8 χιλ. €
86.681
≈ 17,6 χιλ. €
—
2020
39.425
≈ 8,15 χιλ. €
32.481
≈ 6,71 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

40,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

31,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

13,75

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,73

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

245 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DC HEALTHCARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42785073. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DC HEALTHCARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DC HEALTHCARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DC HEALTHCARE S.R.L., CUI 42785073, nr. Reg. Com. J35/1830/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DC HEALTHCARE S.R.L. în 2025?

DC HEALTHCARE S.R.L. (CUI 42785073) a avut o marjă de profit net de 40,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).