Επιστροφή στην αναζήτηση

SAVOAREA SIBIULUI S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SAVOAREA SIBIULUI S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, județul Sibiu. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.425.400 lei și un profit net de 1.023.514 lei cu 20 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42722920 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Sibiu #1954CAEN 7820 #272

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSAVOAREA SIBIULUI S.R.L.
CUI42722920
Αριθμός εγγραφήςJ2020000806327
Διεύθυνση193, Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu
Κύριος κωδικός CAEN7820
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN10717820
Ημερομηνία εγγραφής03/07/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
GRECU IOAN MIRCEAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,43 εκ. RON

vs 2,4 εκ. RON

≈ 481 χιλ. €

Profit net (2025)

1,02 εκ. RON

vs 1,41 εκ. RON

≈ 203 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,02 εκ. RON

vs 1,41 εκ. RON

≈ 203 χιλ. €

Angajați (2025)

20
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.425.400
≈ 481 χιλ. €
1.023.514
≈ 203 χιλ. €
20
2024
2.400.000
≈ 482 χιλ. €
1.413.605
≈ 284 χιλ. €
16
2023
2.400.000
≈ 485 χιλ. €
1.645.862
≈ 333 χιλ. €
14
2022
1.479.000
≈ 300 χιλ. €
528.858
≈ 107 χιλ. €
23
2021
295.000
≈ 60 χιλ. €
25.752
≈ 5,23 χιλ. €
17
2020
0
≈ 0 €
-300
≈ -62 €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

42,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,54

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,28

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

121 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVOAREA SIBIULUI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42722920. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVOAREA SIBIULUI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVOAREA SIBIULUI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SAVOAREA SIBIULUI S.R.L., CUI 42722920, nr. Reg. Com. J2020000806327, sediu Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVOAREA SIBIULUI S.R.L. în 2025?

SAVOAREA SIBIULUI S.R.L. (CUI 42722920) a avut o marjă de profit net de 42,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).